Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Просимо дотримуватися протиепідемічних заходів по профілактиці коронавірусної хвороби.

Шановний викривачу!

        На цій сторінці Ви можете залишити та направити повідомлення керівництву Медичного реабілітаційного центру «Пуща-Водиця» Міністерства внутрішніх справ України (далі-Центр) про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

        Зазначене повідомлення має містити фактичні дані, що підтверджують можливе вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, інших порушень цього Закону та підлягає попередній перевірці у строк не більш як десяти робочих днів, про результати якої Вас буде поінформовано у триденний строк з дня завершення відповідної перевірки.

       За результатами попередньої перевірки службова особа, відповідальна за її проведення, приймає одне з таких рішень:

  • призначити проведення внутрішньої (службової) перевірки або розслідування інформації у разі підтвердження фактів, викладених у повідомленні, або необхідності подальшого з’ясування їх достовірності;
  • передати матеріали до органу досудового розслідування у разі встановлення ознак кримінального правопорушення або до інших органів, уповноважених реагувати на виявлені правопорушення в порядку, передбаченому Кримінальним процесуальним кодексом України;
  • закрити провадження у разі непідтвердження фактів, викладених у повідомленні.

     У разі якщо отримана інформація про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону не належить до компетенції Центру, вам буде повідомлено про це у триденний строк без проведення попередньої перевірки.

     Внутрішня (службова) перевірка або розслідування за повідомленням про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону проводиться у строк не більше 30 днів з дня завершення попередньої перевірки. Якщо у зазначений строк перевірити повідомлену інформацію неможливо, строк перевірки подовжується або розслідування інформації до 45 днів, про що Вам буде повідомлено.

                                                                                Звертаємо Вашу увагу!

      Повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону може бути здійснене працівником відповідного органу без зазначення авторства (анонімно).

      Анонімне повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. Анонімне повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону підлягає перевірці у строк не більше 15 днів від дня його отримання. Якщо у вказаний строк перевірити інформацію, що міститься в повідомлені неможливо, строк розгляду повідомлення продовжуються до 30 днів від дня його отримання. У разі підтвердження викладеної у повідомленні інформації про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону керівництво Центру вживає заходів щодо припинення виявленого порушення, усунення його наслідків та притягнення винних осіб до дисциплінарної відповідальності, а у випадках виявлення ознак кримінального або адміністративного правопорушення також інформує спеціально уповноваженого суб’єкта у сфері протидії корупції.

      Канали зв'язку для повідомлення про корупцію

      Телефон спеціальної гарячої лінії – (044) -363-16-68, електронна поштова скринька[email protected]

Також просимо повідомляти про факти порушення антикорупційного законодавства:

  1. особисто на прийомі в уповноваженого з антикорупційної діяльності (Стадничук Олександр Миколайович067 505-81-05, електронна поштова скринька – [email protected]);
  2. шляхом надсилання листа на адресу установи: вул. М. .Юнкерова, 48, м. Київ, 04075;
  3. іншим зручним способом

Години прийому уповноваженого з антикорупційної діяльності: 10.00 - 16.00.

(с) 2024

Запис до лікаря