Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Просимо дотримуватися протиепідемічних заходів по профілактиці коронавірусної хвороби.

Про установу

З часів XVII століття  Пуща-Водиця була оздоровчою курортною зоною передмістя Києва. Повітря просякнуте сосновими фітонцидами, сприятливо впливають на дихальну, нервову і серцево-судинну системи організму людини. Тож з 2016 року засновано Медичний реабілітаційний центр "Пуща Водиця" МВС України, основним завданням якого є оздоровлення та реабілітація державних службовців МВС України, поліцейських, військовослужбовців Національної гвардії, учасників АТО/ООС, пенсіонерів із числа осіб рядового та начальницького складу органів внутрішніх справ та членів їх сімей, працівників МВС, ветеранів органів внутрішніх справ. МРЦ  "Пуща Водиця" МВС України функціонує цілорічно на 160 ліжок та забезпечує висококваліфіковане та спеціалізоване відновне  санаторно-курортне лікування та реабілітацію пацієнтів, що мають захворювання кардіологічного, неврологічного профілю, фізичні та психологічні наслідки травм опорно-рухового апарату, тощо. В своїй структурі Центр має 3 відділення та фізіотерапевтичні кабінети: 

  • Теплолікування – центр пропонує лікування озокеритними аплікаціями, які покращують метаболічні процеси, поліпшують трофіку в тканинах, зменшують контрактури суглобів.
  • Терапія СО2 - сухі вуглекислі ванни, які покращують мікроциркуляцію, трофіку тканин, газообмін та насичують киснем кров. Використовуються при цукровому діабеті, після інфаркту міокарда, тощо.
  • Електросон - шляхом впливу імпульсного струму на головний мозок виникає дрімота та сон що дає повноцінний фізіологічний відпочинок та має аналгетичний ефект. Лікує мігрень, неврастенію, астенічний синдром, тощо.
  • Водолікування – Центр має водолікувальну кафедру, яка складається з чотирьох перлинних ванн, які проводять з додаванням бішофіту та екстракту хвої що сприятливо впливає на суглоби та м'язи організму. Також наявна ручна ванна та ванна для ніг, що дозволяє впливати на окремі ділянки тіла без навантаження серцево-судинної системи при протипоказах. Підводний циркулярний масаж, душ Шарко покращують кровообіг та стимулюють метаболізм.
  • Електролікування – апарати ампліпульсу, діодинамічні токи, міостимуляція використовуються для знеболюючого, протизапального ефектів, та знижують за допомогою імпульсу рівень напруження м'язів.
  • Інгаляторій - у реабілітаційному центрі окрім звичайних інгаляційних процедур використовуються синглетно-кисневі коктейлі на сиропах та соках, що покращує стан верхніх дихальних шляхів.
  • Магнітотерапія – апарати магніт, магніто-лазер, лазер, ультразвук всі використовуються фахівцями для покращення нервово-м'язової системи  організму людини. Мають аналгетичний протизапальний ефекти.
  • Соляна печера – формує внутрішній мікроклімат, в якому вивільняються іони кальцію, йоду та натрію, що стимулює метаболізм, сприяє виведенню токсинів та відтворює вплив морського узбережжя.


 

(с) 2024

Запис до лікаря