Contrast
Font
Україна єдина #UAРАЗОМ

Attention! Please, adhere to anti-epidemic measures for coronavirus disease prevention.

Пансіонат Медичного реабілітаційного центру "Пуща-Водиця" МВС України

Пансіонат входить до складу Медичного реабілітаційний центр "Пуща-Водиця" МВС України, який розташований в 15 км від центру м. Києва на серед заповідного парку, змішаного лісу з каскадом водойм, поруч з міськими пляжами на берегах озер. Пансіонат забезпечує проведення санаторно-курортного лікування дорослих та дітей із захворюванням нервової, серцево-судинної, опорно-рухової систем і  розладами психо-емоційної сфери.

                                                                                                                                                     Проживання

Пацієнти у розміщуються у 1-місних та 2-місних (2-кімнати) номерах спального корпусу, де проведено сучасний ремонт, з усіма типами зручностей та забезпечені постійним доступом до мережі інтернет через Wi-Fi. 

 

Харчування

Їдальня представляє собою окремо розташовану 1-поверхову будівлю на території Пансіонату. Тут вас нагодують найсмачнішими страви національної української кухні. Також ви зможете отримати консультацію професійного дієтолога, для того, щоб правильно скорегувати свій раціон. Крім смачних ласощів, наших гостей чекає приємний музичний супровід, ввічливий персонал, а також приємна і неповторна атмосфера.  

 

 

(с) 2024

Doctor appointment